Сб. Тра 4th, 2024

Як домогтися осиної талії

Від InfoSvit Кві 19, 2024
Як домогтися осиної талії

Чотири найефективніші вправи

Деякі особливості тіла не змінити дієтами та тренуваннями. Наприклад, тонкою талією можуть похвалитися власниці фігури “пісочний годинник”. Іншим щоб виявити її, потрібно докласти зусиль.

Найефективніші вправи для талії

1. лежачи на спині

Початкове положення: лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, коліна дивляться в стелю, руки витягнуті вперед уздовж корпусу.

“На видиху злегка відриваєте верхню частину корпусу від підлоги і виконуєте пружинисті рухи руками і корпусом вгору-вниз. Наче ви долоньками хочете поплескати підлогу. Дихання намагайтеся зберегти рівним, через ніс. Утримуйте корпус на вазі близько 30-40 секунд”.

Достатньо трьох підходів із перервою.

2. “Маятник”

Початкове положення: лежачи на спині, руки витягнуті в сторони або вздовж тіла. Завдання – відірвати ноги від підлоги. У полегшеному варіанті ноги можуть бути зігнуті в колінах під кутом 90 градусів, в ускладненому – ноги прямі.

У цьому положенні починайте нахиляти ноги в один бік, повертати у вихідне положення, в інший бік і повертати у вихідне положення. Має вийти той самий “маятник”. Важливо стежити за тим, щоб у процесі працювали саме м’язи живота. Тримайте прес підтягнутим, ніби живіт хоче прилипнути до попереку. Плечі від підлоги не відривайте, шию не затискайте.

Читайте також:  Чому не можна займатися спортом зі своїм партнером?

Цю вправу рекомендується робити повільно, щоб краще відчувати роботу м’язів і знизити ймовірність помилок, порекомендувала експертка.

3. “Русалка”

Початкове положення: лежачи на боці, ноги можуть бути зігнуті в колінах для більшої стійкості або витягнуті, стопи хрест-навхрест. Опорна рука стоїть на лікті, а рука, що працює, може лежати на корпусі.

Із цього положення починайте відривати таз від підлоги, підтягувати свій опорний бік і повертатися назад. Якщо підключити до роботи руку, то на підйомі вона піднімається в стелю, коли таз опускається, рука також повертається назад. Наприкінці можна зафіксувати положення нагорі й постояти в бічній планці кілька секунд. Вправа чудово зміцнює м’язи спини, рук і преса.

4. “Стіл”

Початкове положення: на карачках, стопи на напівпальцях або на носочках, зап’ястя під плечем.

У цьому положенні починайте відривати коліна від підлоги і стояти на руках і носочках. У процесі обов’язково підтягнути м’язи живота, стежити за тим, щоб плечі не задиралися. Далі починайте виконувати такі кроки: правою ногою робите крок убік, повертайте назад, лівою ногою – убік і назад.

Як ще домогтися осиної талії

Для красивого преса ефективна планка, причому не тільки її класичний варіант. Наприклад, один із найефективніших різновидів планки – “альпініст”, коли стоїш на витягнутих руках і по черзі притягуєш ноги до грудей.

Домогтися осиної талії допомагають різні напрямки танців, зокрема балет. За такої активності м’язи живота не качаються цілеспрямовано, але все одно постійно перебувають у підтягнутому стані.

Читайте також:  9 порад, як почати безпечно бігати

Природний ефект – м’язи приходять у тонус, входить у звичку утримувати прес напруженим. Здається, що на танцях або в балеті ви взагалі не працюєте з пресом, але водночас м’язи прекрасно і ніби самі собою формуються. Результат не змусить на себе довго чекати.

Також цікаво:

Коментарі

Відкрийте більше з InfoSvit.in.ua

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання